La Villa D Iska

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Zwembad

  • Huisdieren

Locatie

    Het elegante La Villa D Iska Souge-le-Ganelon hotel ligt 7 km verwijderd van de Chapelle du Petit Saint-Céneri en beschikt over een Wi-Fi in de hele accommodatie.

    De bed en breakfast is gelegen op 10 minuten rjden vanaf de Alpes mancelles. Dit hotel is 35 minuten rijden van Belleme. Er is de Sologne regio op een afstand van 2 km.

    De kamers beschikken over faciliteiten als koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het vermaak van de gasten. Voor meer comfort komen de badkamers met een apart toilet en een douche. Ze beschikken ook familiebadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 18:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00

    Kameropties bij La Villa D Iska Souge-le-Ganelon

    De kamers beschikken over faciliteiten als koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het vermaak van de gasten. Voor meer comfort komen de badkamers met een apart toilet en een douche. Ze beschikken ook familiebadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Villa D Iska Souge-le-Ganelon Kamer foto La Villa D Iska Souge-le-Ganelon Toiletten foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 1000 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij La Villa D Iska Souge-le-Ganelon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Villa D Iska Souge-le-Ganelon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Accepteert La Villa D Iska hotel huisdieren?
      Gasten worden uitgenodigd om samen met hun huisdieren in La Villa D Iska hotel te verblijven.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Villa D Iska Souge-le-Ganelon